Poznaj naszą
wypożyczalnię!

Przedstawiamy Państwu stronę internetową wypożyczalni samochodów, której siedziba znajduje się w Tarnowskich Górach. Jesteśmy firmą oferującą wynajem różnorodnych pojazdów: samochodów osobowych, aut dostawczych, samochodów ekskluzywnych, a także przyczep oraz lawet.

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów, oferujemy im wynajem samochodów na terenie całego Śląska. Jeśli potrzebują Państwo wypożyczyć samochód w: Katowicach, Gliwicach, Zabrzu, Chorzowie, Bytomiu, Pyrzowicach czy też w Częstochowie, to sprawa ta nie stanowi dla nas najmniejszego problemu – dla naszych Klientów podstawiamy samochody we wskazane miejsca.

Nowe samochody i przyczepyOddajemy do Państwa dyspozycji samochody nowe, bogato wyposażone oraz w pełni ubezpieczone. Nasza flota składa się z różnych wielkości i klas pojazdów. Oferta jest skierowana zarówno do osób fizycznych jak i firm. Oferujemy również wynajem przyczep towarowych z plandeką lub bez, dłużyc, lawet, przyczep pod motocykl, a nawet koparkę!

Gwarancja jakościGwarantujemy pełne ubezpieczenie samochodów, ich dostępność w każdej chwili, a także możliwość podstawienia we wskazane przez Klienta miejsce. Konkurencyjne stawki za wynajem aut i brak limitu przebiegu kilometrów zapewniają naszym Klientom niskie koszty użytkowania pojazdów. W Naszej wypożyczalni samochodów Klient zawsze zna kwotę, jaką zapłaci za wypożyczenie samochodu czy przyczepy.

ProfesjonalizmWypożyczalnia samochodów i przyczep zatrudnia doskonałych fachowców, którzy z pełnym profesjonalizmem obsługują wszystkich naszych Klientów. Decydując się na współpracę z naszą wypożyczalnią samochodów zetkną się Państwo z profesjonalną i miłą obsługą. Zależy nam na tym, aby Klienci byli z nas zadowoleni i to dlatego utrzymujemy z nimi bardzo pozytywne relacje. Współpraca z nami to czysta przyjemność!