Jak
wynająć?

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wynajmem samochodu bądź przyczepy zapraszamy do wynajmu krótko, średnio lub długoterminowego. W naszej ofercie znajdą Państwo samochody na każdą potrzebę: m. in. wyjazd wakacyjny, transport mebli lub samochodu, a także jako samochód zastępczy w razie awarii czy z OC sprawcy i wiele więcej.

Nasze największe atuty to świeża flota, niskie kaucje i atrakcyjne ceny za wynajem. Profesjonalna obsługa zadba o to, aby byli Państwo zadowoleni z każdej usługi.

Rezerwacja osobiście, na miejscu

Zainteresowanych zapraszamy do przyjazdu i obejrzenia samochodów orazprzyczep na miejscu w Tarnowskich Górach przy ulicy Towarowej 22. Ustalimy wspólnie najdogodniejszy dla Państwa termin wyjazdu czy dobierzemy dodatkowe akcesoria. Formalności związane z rezerwacją można dokonać na miejscu lub w późniejszym terminie, w chwili odbioru samochodu lub przyczepy.

Rezerwacja ONLINE/telefonicznie

Jest to najdogodniejszy sposób dla naszych Klientów, którzy chcą przyjechać jedynie w dniu planowanego odbioru - proponujemy wymianę korespondencji mailowo lub rezerwację telefoniczną. Wynajmy planowane z długim wyprzedzeniem lub w okresie wakacyjnym należy potwierdzić przelewem internetowym - opłatą rezerwacyjną w wysokości 30%, jednak nie mniej niż 300 zł. Kaucja oraz reszta należności za najem jest regulowana w dniu wyjazdu.

Dzień wyjazdu

Nasi Klienci odbierają pojazd we wcześniej ustalonym dniu. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00, a w sobotę 9:00-15:00.

Staramy się, aby pomiędzy najmami była minimum 1-2 godzinna przerwa. Państwu daje to zapas w razie opóźnień na trasie, a nam czas na przygotowanie pojazdu do kolejnego najmu.

W dniu odbioru pojazdu prosimy o zabranie i przygotowanie dwóch dokumentów tożsamości - dowodu osobistego i prawa jazdy. Jeśli wynajem będzie na firmę (Faktura VAT), a pojazd odbierać będzie pracownik firmy lub osoba nieupoważniona do reprezentowania działalności, należy pobrać upoważnienie i wypełnić je wraz z czytelnymi podpisami oraz pieczątką, a następnie dostarczyć je nam w dniu wydania samochodu. Na wydanie należy zarezerwować sobie około 15 minut na dopełnienie formalności, a także wydanie pojazdu oraz jego opisanie na protokole wydania. Jeśli samochód jest przygotowany do najmu, doliczamy jednorazowo opłatę przygotowawczą w wysokości 40 zł brutto.

Samochód gotowy do wyjazdu to:

    • jest umyty z zewnątrz oraz wewnątrz
    • ma uzupełnione wszystkie płyny i oleje
    • jest zatankowany do pełna

Kaucja zwrotna

W dniu wyjazdu pobieramy kaucję według ustalonej kategorii pojazdu. Dla każdego pojazdu kaucja jest inna. Kaucję można wpłacić gotówką lub dokonać preautoryzacji kartą płatniczą.

Podstawienie samochodu/przyczepy

Jeśli nie odpowiada Państwu nasza lokalizacja lub nie mają Państwo czasu, oferujemy możliwość podstawienia i odbioru samochodu/przyczepy. Na terenie Tarnowskich Gór usługa ta jest darmowa, natomiast poza granicami naszego miasta, pobierana jest opłata zależna od odległości. W miejsce oddalone do 30 km od naszej siedziby wynosi ona 50 zł w godzinach naszej pracy, natomiast poza godzinami pracy - 100 zł. W przypadku podstawienia pojazdu w inne miejsce opłata ta ustalana jest indywidualnie.

Zwrot pojazdu

Zwrot pojazdu powinien nastąpić według zasad ustalonych w umowie. Jeżeli potrzebują Państwo przedłużyć najem, a nie koliduje to z kolejnym wynajem - za naszą zgodą umowę można przedłużyć, a różnicę dopłacić w chwili zwrotu pojazdu. Zwracany samochód nie musi być umyty przez Klientów.